Nabídka ubytovacích prostor

Verze pro tisk

Vrámci ekologické výchovy nabízíme klubové ubytování pro členy ČSOP pro víkendové i delší pobyty.

Ekocentrum

Zde máme k dispozici 12 lůžek s polštáři a přikrývkami, dalších 8 míst na zemi v klubovně s kobercem (vlastní spacáky a karimatky). Kapacita je tedy pro cca. 20 osob. Ekocentrum leží v centru Spáleného Poříčí. Je zde možnost výletů do okolí i návštěva místních zajímavostí. K dispozici jsou - klubovna, 2 místnosti pro spaní, kuchyňka s vybavením (elektrický dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, lednice, mikrovlná trouba), koupelnička s toaletou, sezení venku.
Cena:
150,-noc/dospělí
60,- noc/dítě

   
 Místnost s postýlkami  Postýlky
   
 Pokoj pro vedoucí  Kuchyňka
   
 Toaleta  Vana

 

Terénní základna Frančíkovna

Nabízí vhodné místo ke konání letních táborů a víkendovek. Jedná se o samotu bez připojení elektrické energie, s přístupovou cestou pro osobní automobily. Frančíkovna se nachází nedaleko Spáleného Poříčí, mezi obcemi Borovno a Hořehledy.
K dispozici jsou - chalupa (zařízená kuchyně s plynovým sporákem, troubou a kamny na dřevo, klubovna s krbem, další 2 místnosti, sklep), stáj (sklad nářadí a sportovních potřeb), stodola (zásobárna dřeva na topení), WC (dva suché záchody). 
O letních prázdninách jsou k dispozici stany s podsadami (16 stanů po dvou lůžkách), Tee pee , venkovní jídelna, venkovní umývárna (ohřev vody v brutaru).
V blízkosti tábořiště se nachází potůček Bojovka vhodný k ranní hygieně. U chalupy se tahá užitková voda ze studny, pitná voda se dováží ze Spáleného
Poříčí. Po ukončení tábora odvezeme Vámi vytříděné
odpadky a zajistíme jejich likvidaci.
Ceny:
50,- noc/osoba
1.000,- /den (v případě táborů se stany – pouze o letních prázdninách)

Terénní zíkladna Frančíkovna Stanové městečko